Zaključuješ študij in še ne veš kje bi delal/a? Mogoče smo mi pravi naslov zate! Ponujamo ti dinamično službo, ki je kombinacija strojnega znanja s prodajnimi veščinami. Nič zato če še nimaš prodajnega znanja, saj te bomo naučili mi! Veseli bomo tvoje prijave na zaposlitev@hypex.si!

REDNA ZAPOSLITEV ZA ŠTUDENTA STROJNIŠTVA NA PODROČJU TERENSKE PRODAJE (m/ž)

Od kandidatov pričakujemo:

  • da imajo primerno izobrazbo s področja strojništva ali mehatronike;
  • zaželjeno znanje iz področja industrijske avtomatizacije, ni pa nujno
  • osebni interes in želja po tovrstnem delu
  • pripravljenost za učenje in pridobivanje novih znanj, tako strokovnih kot splošnih
  • pripravljenost na delo na terenu
  • zmožnost samostojnega odločanja in presojanja, hitro opažanje, hitro odzivanje, visoka stopnja odgovornosti, inovativnost, komunikativnost, smisel za timsko delo in vztrajnost
  • osebna urejenost

Opis delovnega mesta:

  • delo poteka na terenu (Dolenjska ali Primorska)
  • prodaja izdelkov celotnega prodajnega aranžmaja podjetja
  • izdelava plana obiskov in posvet z vodjem prodaje
  • izdelava poročil o opravljenih obiskih ter aktivno poročanje vodji prodaje
  • delo poteka v informacijskem sistemu SAP
  • 1x tedensko sestanek na sedežu podjetja (načeloma petki)
  • aktivno sodelovanje v prodajnem timu
  • samostojno pridobivanje novih strank
  • ohranjanje in vzdrževanje stikov s strankami
  • nenehno izobraževanje

Nudimo:

  • redno zaposlitev in redno plačo
  • fiksni + variabilni del plače (odvisna od izkušenj)
  • službeni avto, telefon in ostale delovne pripomočke potrebne za delo
  • delovnik: 8:00 – 16:00

Na območju Dolenjske bomo zaposlitev ponudili enemu primernemu kandidatu (m/ž).
Na območju Primorske bomo zaposlitev ponudili enemu primernemu kandidatu (m/ž).

V kolikor bi te zanimalo katero drugo območje (Štajerska, Gorenjska, osrednja Slovenija..) pa nam to prosim tudi sporoči. Smo fleksibilni za morebitne kombinacije.

Nekaj besed o podjetju Hypex, Industrijska avtomatizacija, d.o.o.

Podjetje Hypex, d.o.o. se ukvarja s proizvodnjo elementov industrijske avtomatizacije in industrijske opreme za strojegraditelje, vzdrževalce, inštalaterje in obrtnike. Smo dobavitelji komponent ali celih sklopov iz lastne proizvodnje, nudimo pa tudi proizvode drugih znanih ali manj znanih proizvajalcev. Proizvajamo pod lastno blagovno znamko UNIMOTION, ki jo izvažamo v več kot 45 držav. Smo tehnološko napredno podjetje, s svojo podružnico v Nemčiji, trenutno odpiramo tudi ameriški trg. Podjetje je v zasebni lasti, letos pa mineva 30 let od ustanovitve. Vsako leto beležimo rast na vseh področjih, zato tudi sorazmerno zaposlujejo. Večinoma so to strojniki, trenutno pa nudimo prosti delovni mesti v terenski prodaji. Da bo zgornji opis skladen s sliko, te vabimo, da nas obiščeš na www.hypex.si ali www.unimotion.eu ter pogledaš kaj delamo. Pod zavihkom O PODJETJU/Zaposlimo pa najdeš še druga prosta delovna mesta, ki bi te morda utegnila zanimati.

Vaše prošnje pričakujemo na zaposlitev@hypex.si.

HYPEX