KOMERCIALIST ZA DOMAČI TRG – terensko delo (m/ž)

Opis delovnega mesta:
– delo poteka na terenu
– prodaja izdelkov celotnega prodajnega aranžmaja podjetja
– izdelava plana obiskov in posvet z vodjem prodaje
– izdelava poročil o opravljenih obiskih ter aktivno poročanje vodji prodaje
– 1x tedensko sestanek na sedežu podjetja (načeloma petki)
– aktivno sodelovanje v prodajnem timu
– samostojno pridobivanje novih strank
– ohranjanje in vzdrževanje stikov s strankami
– nenehno izobraževanje

Pričakujemo:
– končano najmanj srednjo izobrazbo, smer: strojništvo, mehatronika ali druga tehnična
smer
– znanje iz področja industrijske avtomatizacije
– delovne izkušnje na področju (terenske) prodaje
– pripravljenost za učenje in pridobivanje novih znanj, tako strokovnih kot splošnih
pripravljenost na delo na terenu
– zmožnost samostojnega odločanja in presojanja, hitro opažanje, hitro odzivanje,
visoka stopnja odgovornosti, inovativnost, komunikativnost, smisel za timsko delo in
vztrajnost
– osebna urejenost

Nudimo:
– redno zaposlitev
– fiksni + variabilni del plače (odvisno od izkušenj)
– službeni avto, telefon in ostale delovne pripomočke, potrebne za delo
– urejeno delovno okolje
– dinamično delo v perspektivnem delovnem okolju
– redno izobraževanje in usposabljanje na strokovnem področju

Vaše prijave z življenjepisom in natančnim opisom dosedanjih delovnih izkušenj sprejemamo na:
zaposlitev@hypex.si.